יוצרים/מפרסמים/משווקים יקרים, לפני שליחת הטופס - שימו לב וקראו!
 

1. בצירוף תמונה לאירוע הינכם מאשרים כי יש בידכם את זכויות היוצרים או האישורים המתאימים לשימוש בה, וכן קרדיט עבור הצילום.

אין "אג'נדה" אחראית לשום טענה בנושא של בעל הזכויות, והיה אם תהיה כזו - יירד האירוע מהאתר ככל שיידרש.

2. אנא ודאו כי כל הפרטים בטופס מלאים. אירוע ללא פרטים מלאים לא יאושר לפרסום.

הפרטים הנדרשים: שם האירוע, שם היוצר/ים, תיאור קצר (אפשר לשלב שמות משתתפים), תאריך, יום, שעה, מיקום (כתובת או קישור), דרכי יצירת קשר לרכישת כרטיסים, וטווח מחירי הכרטיסים (נא לציין במפורש אם הכניסה היא חופשית). אין "אג'נדה" אחראית על פרסום פרטים שגויים אשר לא מולאו כנדרש. 

3. אנא שלחו את האירוע לפחות שבוע לפני מועדו, על מנת שנוכל לפרסמו בזמן, וכדי שהגולשים יספיקו להיחשף אליו.

4. "אג'נדה" משאירה לעצמה את הזכות לערוך / לתקן / לשנות / לקצר את נוסח תיאור האירוע, כך שיתאים לפורמט המדריך, ולשמור על שפה תקינה ככל שיידרש. עם זאת, לא יבוצע שום שינוי בשמות האירוע/יוצרים/משתתפים.

5. במידה ויש כמה מועדים לאותו אירוע, כמו שתי הופעות ביום או שלוש באותו השבוע/חודש, אנא ציינו זאת במפורש בשדה המיועד אלינו (private note), וכתבו שם את כל המועדים הנוספים (נא להוסיף דגשים חשובים, למשל אם במועד מסוים מופיע אורח שלא מופיע בשאר המועדים). אנו נדאג לשכפל את האירוע בהתאם למועדים והפרטים הנוספים שמסרתם. את השדה "מועד האירוע" בטופס מלאו כמועד הקרוב ביותר הרלוונטי.

6. במידה ויש כמה מיקומים שונים לאותו אירוע, כמו צוותא תל אביב וזאפה הרצליה לדוג', אנא שלחו כל מיקום בטופס חדש כאירוע נפרד.   

7. אנא ודאו שפרטי יצירת הקשר עימכם נכונים ומדויקים, על מנת שנוכל להיות איתכם בקשר לגבי שאלות / הרחבות.

8. הפרסום במדריך לא כרוך בתשלום, איך הוא אינו מיועד לאירועים חוזרים באופן קבוע שבועי (למשל, כל יום רביעי ב-20:00).

אירועים כאלו לא יפורסמו. לכך יש מדור מיוחד בתשלום.

9. במידה ויש שינוי בפרטי האירוע לאחר פרסומו - כמו דחיה / ביטול / שינוי מיקום וכדומה - נא להודיע לנו בהקדם למייל info@agendamagazine.co.il"אג'נדה" שמה לה למטרה להיות מדויקת ועדכנית עבור הגולשים וצרכני התרבות. טעויות חוזרות ונשנות של פרטים ימנעו פרסום עתידי של בעל האירוע או המפרסם/משווק מטעמו.

10. על מנת לעזור למשתמשי המדריך למצוא אתכם בקלות, אנא הוסיפו האשטגים בשדה המתאים (שימו לב, לא כל האשטג יאושר, בהתאם למדיניות האתר). להרחבה בנושא קראו את מסמך העזרה לפרסום אירוע עבור יוצרים/מפרסמים/משווקים, שבאתר זה. 

 

 
לכל שאלה, בקשות מיוחדות, רעיונות לאייטמים / כתבות / סקירות, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר במייל  info@agendamagazine.co.il.

זהו טופס לאירועי מוזיקה בלבד!

עבור אירועים אחרים כנסו ל"הכנס/י אירוע" במדור המתאים במדריך. אירועים שאינם קשורים למוזיקה שיישלחו בטופס זה לא יפורסמו